FERTŐTLENÍTÉS

Korszerű fertőtlenítőszerekkel és eszközökkel fertőtlenítjük az üzleti, lakossági, közösségi és egyéb tereket, járműveket, berendezéseket. A készítmény vizes oldatát ULV technikával (ultra-low volume – 5-50 µm cseppméret) hidegködösítő berendezéssel, illetve motoros és kézi permetezőkkel párásító módszerrel használjuk.

KELLEMETLEN SZAGOK ​​NÉLKÜL

MI A FERTŐTLENÍTÉS?

A fertőtlenítés különböző eljárások összessége, amelyek mechanikai, fizikai vagy kémiai eszközökkel érik el a káros mikroorganizmusok populációjának az emberre és a környezetre ártalmatlan értékre való csökkentését. A sikeres fertőtlenítéshez a mikroorganizmusok biológiai tulajdonságainak ismerete, valamint a kezelendő tér, berendezések és anyagok ismerete szükséges hogy a fertőtlenítési módszerek, technikák és eszközök megfelelően hassanak.

A fertőtlenítés fontos és szükséges az emberi, állati és növényi egészség megőrzéséhez. Minden olyan helyen el kell végezni, ahol fennáll a fertőző betegségek veszélye, ezért szükséges eljárás a fertőző betegségek megelőzésében.

dezinfekcija1

A mikroorganizmusok két nagy csoportra oszthatók:

Szaprofita mikroorganizmusok ők lebontják az elhalt szerves anyagokat, és általában nem okoznak fertőző betegségeket, kivéve ha túlságossan elterjednek.

Patogén mikroorganizmusok jelenlétükkel és/vagy az általuk kibocsátott méreganyagokkal különféle betegségeket okoznak, közvetlenül veszélyeztetve a növényeket, állatokat, embereket és környezetüket.

A fertőtlenítés különböző módszerekkel történhet – mechanikai (szűrés), fizikai (száraz és nedves hő vagy sugárzás) vagy kémiai (kémiai fertőtlenítőszerek használata). A térfertőtlenítésnél a legfontosabb lépés a mechanikai tisztítás, ami a felületek kaparását, söprését, tisztitását, mosását és zsírtalanítását jelenti, amivel eltávolítják a legtöbb jelenlévő mikroorganizmust. A tisztítást a fizikai vagy kémiai fertőtlenítés előtt kell elvégezni, ezzel biztosítva az elvégzett kezelés maximális hatékonyságát.

A meghatározás szerint a fertőtlenítő kezelések lehetnek:

E

Megelőző – naponta alkalmazzák egészségügyi szervezetekben, termelő létesítményekben, tömegközlekedési eszközökben stb.

E

Folyamatos – a célzott fertőtlenítést jelenti emberi, állati vagy növényi betegség esetén, és a betegség teljes időtartama alatt adagolják.

E

Végső – a betegség vége után hajtják végre

dezinfekcija2

Szakértői értékelést követően csapatunk a legjobb megoldást és részletes kezelési tervet javasol a legjobb eredmény elérése érdekében. Az általunk használt fertőtlenítőszerek a Szerb Köztársaságban bejegyzettek, és minden szükséges dokumentációval rendelkeznek, amelyet ellenőrzésre benyújtunk Önnek.

dezinfekcija1
dezinfekcija2
dezinfekcija3

Hívjon minket még ma:

+381 (0)25 5155055

” Oris ” doo sombor

Cím: Bezdanski put bb, 25000 Zombor

Központ: +381 (0)25 515 5 055

+381 (0)63 521 519

Whatsupp : +381 (0)63 503 669

Kapcsolat